Нашите главно производ е модуларен спортски суд тротоарите.

Избрана производи

Сега нашата фабрика има 18 модели, дванаесет линии за производство и Ние залихи на 100.000 квадратни метри секој ден да се гарантира брза испорака

Зошто да не одберете нас?

  • Licensend професионалци

  • изработка на квалитетот

  • задоволство на осигурување

  • сигурен услуги

  • слободен Проценките

why

Профил на компанијата

Shijiazhuang Secourt Увоз и извоз тргување ко., Ltd наоѓа во Shijiazhuang, во близина на главниот град на Кина.

From our foundation in 2003,Secourt has strictly abide by an enterprise model of” honest business and innovative development”.

We are a professional interlocking sports flooring manufacture and provider in China and we are glad to provide customers worldwide with top-of-the-line

indoor and outdoor sports court.