SKTLH3 -Спортско подови со дијамант моделот

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

1.Designed со еластична тока, овој испреплетени тротоарите може да се спречи појава на пукнатини.
Површината 2. плочка кат има лак и матирано финиш, а неговата површина грубост е висока.
3.Non еден дизајн дупка може да ја спречи вртоглавица за време на движење.
4.Big дното поддршка, повеќе се посилна.
5.Application: терен за кошарка, одбојка суд, градинка, Отворен Мулти суд

градинка floor33Модуларниот под (21)


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас