SKTLH3-Sport Flooring me Diamond modeli

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Product Tags

1.Designed me shtrëngoj elastike, kjo dysheme interlocking mund të parandaluar fenomenin e plasaritje.
2. kati sipërfaqe tjegull ka hark dhe të përfundojë me krem, dhe vrazhdësi sipërfaqe të saj është e lartë.
3.Non dizajn të vetëm vrimë mund të parandaluar marramendje gjatë lëvizjes.
Mbështetja fund 4.Big, më të fortë.
5.Application: Gjykata Basketball, Volleyball Court, Kopshti, Outdoor Gjykata Multi

Kindergarten floor33Dysheme e moduluar (21)


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne